Naloty • Zmiany • Choroby Języka

Przyczyny • Profilaktyka • Leczenie

eBook (PDF)

 

Ten 50-stronnicowy, ilustrowany poradnik pomoże Ci zrozumieć przyczyny pojawiania się wszelkiego typu przebarwień i zmian na języku. Świadczyć mogą one nie tylko o problemie w jamie ustnej ale również, dużo częściej, w całym organizmie.

Poznasz metody leczenia i zapobiegania nawrotom tych dolegliwości w przyszłości aby zyskać pełną kontrolę nad zdrowiem swoim oraz swych bliskich.

Oto email jaki dostałam od jednej z Czytelniczek poradnika:

Od dłuższego czasu zastanawiałam się, czemu mam na języku brązowy nalot. Szczotkowałam język, płukałam usta drogimi płynami antybakteryjnymi i nic to nie dawało. Byłam strasznie poirytowana i zaczynałam tracić nadzieję, że cokolwiek mogę z tym zrobić.

Było mi strasznie wstyd. Do tego stopnia, że nie powiedziałam o tym nikomu z wyjątkiem mojej najlepszej przyjaciółki. Poskarżyłam się jej, a ona, za kilka dni, powiedziała mi o tym ebooku. Nie sądziłam, że w Internecie mogę znaleźć coś, czemu mogę zaufać w kwestii, nie ukrywajmy, mojego zdrowia. Ale, co mi szkodzi spróbować, pomyślałam. Cóż mogę powiedzieć?

To był strzał w dziesiątkę!

Sprawdziłam, czego objawem może być brązowy nalot na języku i od razu zwróciłam uwagę na pozycję „toksemia”, czyli zatrucie organizmu. Nie odżywiam się zbyt zdrowo, palę papierosy, często łykam środki przeciwbólowe, może o to właśnie chodzi, pomyślałam. Jestem zatruta toksynami. Jedyne, co mogłam zrobić, to zastosować się do rad, które znalazłam w tym ebooku.

Zmieniłam dietę, zaczęłam ograniczać papierosy (teraz już w ogóle nie palę!), alkohol, kawę, leki. Nie dosyć, że poprawił się wygląd mojej cery, schudłam 6 kilogramów, to mój język wygląda już zupełnie normalnie i nie muszę się już, z jego powodu, krępować. Mam więcej energii, chce mi się żyć. Jakość mojego życia polepszyła się, zdecydowanie.

Kto by pomyślał, że pozbywanie się nalotu na języku będzie miało wpływ na moje całe ciało? To niesamowite. Okazuje się, że to, co zostało napisane w tym ebooku, czyli to, że język faktycznie odzwierciedla stan zdrowia, to święta prawda. Ten brązowy nalot to był sygnał ostrzegawczy.

Nie wiem, co stało by się z moją wątrobą za kilka lat, gdybym nie zmieniła swojego stylu życia. Wiem już na co zwracać uwagę. Z czystym sumieniem polecam go znajomym, tak na wszelki wypadek, gdyby zauważyli cokolwiek niepokojącego.


Zmiany na języku, w jakiejkolwiek postaci, oznaczają że w Twoim organizmie jest coś nie tak. Kontrolowanie stanu języka pomoże uchronić Cię od przykrych zdrowotnych konsekwencji.

Sposoby płatności:
PayPal lub Przelewy24
BEZPIECZNE PRZELEWY KARTĄ LUB Z BANKU

Do ściągnięcia natychmiast po zakupie

Cena: 27.99PLN

Loading Aktualizacja koszyka...
Ładowanie...Aktualizowanie...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.