Kierunek na ZDROWIE !!!

Kierunek na Zdrowie

Nie rezygnuj z siebie

Często w pogoni za pracą, pieniędzmi, obowiązkami, zapominamy o tym, żeby zadbać o siebie i swoje zdrowie. Traktujemy je, jak coś mniej ważnego, skupiamy siły na wszystkim dookoła, pomijając to, co daje nam siły witalne i umożliwia szczęśliwe życie.

To, co powinno być dla nas priorytetem, spychane jest na drugi plan. Poprzez utracone zdrowie, nie będziemy mieć siły na pracę, nie będziemy mogli opiekować się swoimi bliskimi, nie będziemy mogli korzystać z życia. Po co nam góry pieniędzy jeśli nie będziemy mieć siły na ich wydawanie?

Dobrodziejstwa natury – mój sposób na zdrowie

Wypróbowałam na sobie i znajomych łatwe, proste i nieuciążliwe sposoby na polepszenie zdrowia. Sposoby, które nie wymagają wielkiego wysiłku, dużych wydatków, ani męczących ćwiczeń. Dowiedziałam się (czytając i próbując), jak wiele jest metod, które niewielkim nakładem pozwalają osiągać spektakularne rezultaty. Moje życie nabrało zupełnie nowej jakości.

Na blogu znajdziesz opisy, polecanych przeze mnie dobrodziejstw natury, z których możesz korzystać w codziennym życiu. Opiszę tu między innymi siemię lniane, olej lniany dr. Budwig, zieloną herbatę, rozmaite zioła, błonnik – wszystko to masz w zasięgu ręki, wystarczy tylko, że dowiesz się, jak z tego korzystać.

Objaśnię, co to jest i na czym polega dieta rozdzielna, opiszę wpływ lekkich ćwiczeń na poprawę zdrowia i samopoczucia – wszystko to i jeszcze więcej, znajdziesz na tym blogu.

Jeśli jesteś ciekaw, jak to się zaczęło, zapoznaj się z moją historią – jak odkryłam sposoby, wypróbowałam na sobie i jak wyleczyłam się bez pomocy lekarzy z atopowego zapalenia skóry – przejdź do strony: Moje Zdrowie

Możesz od razu zapoznać się z polecanymi przeze mnie sposobami na Zdrowie.

Jeśli szukasz konkretnego tematu, skorzystaj z wyszukiwarki, znajdującej się po prawej stronie lub przejdź do strony: Czytaj na Zdrowie

Znajdziesz też tutaj wskazówki jak i od czego zacząć. Jest pewnie wiele dróg i pewnie wiele z nich jest właściwych – ja oczywiście polecam moją, bo sama nią szłam i wiem, że jeśli tylko będzie trochę chęci, każdy może nią iść. Nie będę pisać tylko o moich sposobach, znajdziesz tutaj wiele artykułów i fachowych porad, związanych z najważniejszym dla nas tematem.

Nie próbuję za pośrednictwem tego bloga niczego sprzedać – czerpiąc radość z tego, jak udało mi się wpłynąć pozytywnie na samopoczucie moje i moich bliskich, chcę się tą wiedzą podzielić, mając nadzieję, że pozytywny wpływ poszerzy swój zasięg – to mój jedyny cel.

Wierzę, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Mam nadzieje, że uda mi się zainteresować Cię moim podejściem i że spodoba Ci się to, co tu znajdziesz.

3 Responses

 1. [email protected] 05/05/2013 / 05:18

  Dzień dobry w jaki sposób można subskrybować tą stronę po przez email ?? Prosze o odpowiedź na email bądź o załączenie na stronie linku który umożliwi tą funkcję.. Wtedy każdy czytelnik będzie na bieżąco z informacjami.

 2. Anna 24/10/2012 / 10:20

  Hej.
  Soku Noni nie stosowałam. Nie wiem jak działa. Mi pomogło siemię. Ale zachęcam do prób, każdy z nas jest inny.. oby się nie poddawać tylko szukać i testować. To, że mi pomogło siemię nie znaczy, że Tobie nie pomoże sok Noni :).. ale ja generalnie polecam siemię lniane :).. Dr Budwig zrobiła tyle badań i tylu ludziom pomogła, iż wierzę, że musi pomóc na nasze przypadłości – AZS i alergie również – odpowiednio stosowane i z drobną zmianą w naszych nawykach żywieniowych . Pozdrawiam.

 3. nosek 24/10/2012 / 09:19

  Chciałam podziękować za informacje. Cześć rzeczy, o których Pani pisze, stosowałam. Ale może nie do końca tak, jak trzeba.Czytając o tym,że Pani pozbyła się tej uprzykrzającej każdy dzień, choroby. Jakaś nadzieja we mnie „weszła”, że mnie tez się uda.
  Pytanie mam, czy stosowała Pani sok Noni ?
  Pozdrawiam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.